Nieuwe locatie Planetenstraat



In Nijmegen, waar we al jarenlang verbonden zijn met de wijk, werken we aan een toekomstbestendig woon-zorgcomplex. Op deze plek aan de Planetenstraat brengen we wonen en dagbesteding samen. Op deze pagina lees je meer over onze nieuwe locatie en vind je praktische informatie, zoals bouwupdates en plattegronden.
Wonen
In het nieuwe gebouw is ruimte voor 50 bewoners. Op de eerste en tweede verdieping komen studio’s met eigen sanitair en de gemeenschappelijke woonkamers. Op de begane grond komen vier (aanleun)woningen voor mensen die op meer afstand kunnen wonen. Zij krijgen bijvoorbeeld ook een eigen ingang.
Impressie en plattegronden
* De impressie geeft een beeld van een mogelijke inrichting van een woonstudio. Het project is nog in ontwikkeling, indelingen en maatvoering kunnen per studio verschillen en zijn nog niet definitief. Aan deze impressie kunnen daarom geen rechten worden ontleend.
Dagbesteding
Op de begane grond komen de dagbestedingsruimtes. Voorheen Dagbesteding Lange Vierhout en Dagbesteding Spetters voor kinderen vanaf 12 jaar met een ernstig meervoudige beperking. Sinds 1,5 jaar zijn deze groepen al samen te vinden op de tijdelijke huisvesting in de Daniël. Op deze nieuwe plek kan betekenisvol de dag besteden nog meer tot uiting komen.
Bouwupdates
Wil je meer weten over de Planetenstraat?
Neem contact met ons op

