Sinterklaas voor iedereen 2025

Heb jij speelgoed in de kast liggen waar niet meer mee gespeeld wordt? Of waar misschien zelfs nooit mee gespeeld is? Lever het in en maak een kind blij met een prachtig Sinterklaasfeest.
Voor kinderen uit gezinnen die minder te besteden hebben, is dit extra bijzonder. Dankzij jouw bijdrage kunnen ook zij, net als alle andere
kinderen, Sinterklaas vieren. De kinderen ontvangen vanuit de gemeente
een persoonlijke uitnodiging voor het Sinterklaasfeest.
Wat kun je doen?
Lever compleet speelgoed in voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar bij één van de inzamelpunten. Heb je geen speelgoed in huis? Koop een nieuw cadeautje en lever dat in.
Let op: we nemen geen geld aan, alleen cadeaus.
Samen zorgen we ervoor dat alle kinderen in de gemeente Overbetuwe een fijn
Sinterklaasfeest hebben.
Inzamelpunten:
- Jumbo Elst Macleane Westeraam | Basilica 19, Elst
- Jumbo Elst Macleane Europaplein | Europaplein 22, Elst
- Huis van de wijk Triade | Prins Hendrikstraat 7, Elst
- 2 Switch | Nieuwe Aamsestraat 42, Elst
Deze actie is een initiatief van Driestroom, Huis van de wijk Triade, Jumbo Macleane en 2Switch in samenwerking met Gemeente Overbetuwe.

Ambulant gezinsbegeleiding: de kracht van maatwerk en volharding

Soms lopen gezinnen vast op vragen waar geen standaardoplossingen voor zijn. Juist dan komt onze expertise in beeld. Als specialist in complexe ondersteuningsvragen zoeken we samen met gezinnen, naar de onderliggende behoefte en de vraag achter het gedrag. Voor Mikey, een vrolijke jongen van 16 maakte deze aanpak het verschil.
Video Werkpost Cleanteam

Ben jij benieuwd naar het werk bij Werkpost Cleanteam? In deze video vertellen assistent-medewerkers Frank en Erik hoe het is om te werken bij Werkpost Cleanteam en laten we zien welke werkzaamheden er allemaal gedaan worden.
Elsweide door de jaren heen | Myrthe en Lucas - samen zingen, groeien en lekker gek doen

Dit jaar viert Elsweide haar 50-jarig jubileum! Al vijf decennia is Elsweide een fijne en vertrouwde plek voor leren, werken en dagbesteding. Midden in de wijk Elsweide in Arnhem. Het wordt een feestjaar vol mooie herinneringen en bijzondere verhalen. In de jubileumrubriek sluiten we af met het verhaal van deelnemer Lucas en begeleider Myrthe. Beiden zijn nog niet zo lang bij Elsweide als sommige anderen, maar hun enthousiasme, humor en energie laten zien dat Elsweide na 50 jaar nog altijd bruist.