8,1

Op basis van 40 reviews40 reviews op Zorgkaart Nederland

menu
Homepage

Driestroom bij Pride Amsterdam

2025-08-06

Zaterdag 2 augustus vond de 28e editie van Pride Amsterdam plaats. Driestroomgezinshuis De Beken voer mee met de ‘Onbeperkt Liefde boot’. Deze boot is een initiatief van vijftien gehandicaptenzorgorganisaties, Zonder Stempel en de Vereniging gehandicaptenzorg Nederland.

Love

Het thema van Pride Amsterdam is ‘Love’, een thema dat goed aansluit bij de deelname van de ‘Onbeperkt Liefde boot’. Met de boot vragen de initiatiefnemers aandacht voor een grote groep onzichtbare LHBTI+ personen: mensen met een ondersteuningsvraag. Zij strijden vaak hun hele leven lang voor dubbele acceptatie. Zo is het voor hen niet vanzelfsprekend dat zij altijd mee kunnen doen. En is het voor hen lastiger om gelijkgestemden te ontmoeten en om liefde te vinden.

Inclusieve omgeving

Vanuit Driestroom streven we naar een inclusieve omgeving waarin diversiteit wordt erkend en gewaardeerd. We vinden het belangrijk dat iedereen zich welkom voelt: de mensen die wij ondersteunen, hun verwanten, onze medewerkers en samenwerkingspartners. Op de ‘Onbeperkt Liefde boot’ krijgen deelnemers een plek waar zij zich kunnen laten zien en krijgen zij de aandacht die zij verdienen.