menu
Homepage

Open dag bij Atelier 3 op 26 februari

2026-02-04
  • Leren, werken & dagbesteding
  • Nieuws

Na een periode van verbouwen en verduurzamen openen we met trots Atelier 3 (voorheen Driestroom ’t Mozaïek). De naam is nieuw, maar de vertrouwde sfeer blijft: een plek waar creativiteit, talent en ontmoeting samenkomen.

Atelier 3 is een inspirerende en betekenisvolle plek voor leren, werken en dagbesteding. Iedereen met interesse in creatief bezig zijn, koken en bakken of het verlenen van diensten binnen ’t Mozaïek krijgt hier de ruimte om talenten te ontdekken en te ontwikkelen. Samen met een coach wordt gekeken waar ieders kracht ligt, zodat deelnemers met passende ondersteuning zo zelfstandig mogelijk aan de slag kunnen.

Een betekenisvolle werkplek

In de ateliers van Atelier 3 staat het inzetten van talent centraal. In het creatieve atelier worden onder andere kaarsen gemaakt in diverse vormen en kleuren. Het naaiatelier richt zich op het maken van onder meer babylijnen en vlaggenlijnen. Wie graag in de keuken staat, kan leren en werken in het kook- en bakatelier. Welke keuze ook wordt gemaakt: iedere deelnemer levert een waardevolle bijdrage.

Samenwerken

Atelier 3 werkt nauw samen met verschillende organisaties binnen ’t Mozaïek. Hierdoor zijn er ook mogelijkheden om te leren en te werken bij bijvoorbeeld de bibliotheek, het lunchcafé, de facilitaire dienst, de schoonmaak of de kringloop. Daarnaast is er een winkel waar eigen producten en huisgemaakte lekkernijen worden verkocht. De winkel is elke werkdag geopend en biedt deelnemers de kans om klanten te helpen en met de kassa te werken.

Open dag

Nieuwsgierig naar Atelier 3? Kom naar de open dag en ontdek het zelf!

Wanneer: Donderdag 26 februari 2026
Waar: Atelier 3, Campuslaan 6 in Wijchen
Tijd: 13.00 – 19.00 uur

We ontvangen je aanmelding graag vóór 19 februari via atelier3@driestroom.nl.

Tot 26 februari!